Kompleksowa obsługa prawna firm

Doradztwo prawne jest nieodzownym elementem współczesnego biznesu. Naszym celem jest wspieranie firm w ich nieustannym rozwoju i osiąganiu ambitnych celów. Świadczymy wszechstronną pomoc prawną w kluczowych dla firm specjalizacjach oraz zastępstwo procesowe przed krajowymi i unijnymi sądami oraz organami administracyjnymi. 

Specjalistyczna wiedza – Znajomość biznesu – Sprawna komunikacja 

Eksperci naszej kancelarii rozumieją specyfikę działania biznesu w Polsce i za granicą, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu potrafią znaleźć rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb przedsiębiorców. Zlecenia realizujemy szybko i sprawnie, doskonale rozumiejąc, że w biznesie czas to pieniądz. Korzystamy z różnych form komunikacji, dzięki czemu współpracujemy z firmami z całej Polski. 

Zapewniamy: 

  • wszechstronną, specjalistyczną wiedzę prawniczą 
  • międzynarodowy standard obsługi 
  • zrozumienie procesów biznesowych i decyzyjnych 
  • pomoc w poszukiwaniu rozwiązań wspierających rozwój firmy 
  • sprawną i jasną komunikację skomplikowanych kwestii prawnych. 

Kompleksowe wsparcie prawne dla biznesu

Znajdziesz tu wszystkie specjalizacje potrzebne do bezpiecznego prowadzenia firmy w obecnych czasach. Wspieramy między innymi w zakresie ochrony danych osobowych, wprowadzania i zarządzania nowymi technologiami w przedsiębiorstwie, tworzenia i opiniowania regulaminów i analiz z zakresu prawa pracy czy zagadnień związanych z ochroną przed nieuczciwą konkurencją i przestrzeganiem praw konsumentów.   

W ramach Grupy JWP współdziałamy z kancelarią JWP Rzecznicy Patentowi, zapewniając specjalistyczną pomoc z zakresu ochrony własności przemysłowej i ekspertyzy w odniesieniu do wielu dziedzin techniki tj. chemii, farmacji, biotechnologii, mechaniki, mechatroniki, optoelektroniki, fotoniki, robotyki, elektroniki, informatyki czy telekomunikacji. 

Grupa JWP

JWP Kancelaria Prawna jest częścią GRUPY JWP, która wspiera przedsiębiorców w uzyskaniu harmonii w ich działalności gospodarczej poprzez kompleksowe doradztwo w ochronie i zarządzaniu własnością intelektualną i przemysłową oraz w prowadzeniu biznesu.

Grupę JWP tworzą:

JWP
Rzecznicy Patentowi

ochrona własności intelektualnej

JWP
Kancelaria Prawna

obsługa prawna firm

Fundacja JWP
Pomysł | Patent | Zysk

szkolenia i edukacja